menuHamburgerbutton menuClosebutton
searchIcon
goUp

Medwelt Hakkında

1991 yılında kuruluşundan itibaren Tur-Med firmamız kendi misyonu ve vizyonu doğrultusunda Sektörde yenilikçi kaliteli ve daima eniyisi olma yolunda üretim ürünleri yanında yeni bir marka ile farklılık yaratma adına Medwelt markasını oluşturarak  Teknolojiyi yakından takip edip yeni ürünler geliştirerek, müşteri memnuniyetini, ekonomik çözümleri sağlayarak ve Bu doğrulta  size en iyisini  sunabilmek adına ürün satışımızı gerçekleştirmektedir. 

Satışını Yaptığımız Ürünler 

Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, yürümeye yardımcı ürünler, klozetli sanddalyeler, banyo sandalyeler, EKG cihazları, termometreler, tanı setleri, medikal ekipmanlar, santrifüj, havalı yataklar, acil yardım ekipmanları ve cerrahi alet arabaları kategorilerindeki ürün satışlarını gerçekleştirmektedir.

Yüksek Kalite & Profesyonel Hizmet

Sağlık; ciddiyet ve profesyonellik gerektirir. Medikal ve hastane ürünlerinde kalitenin ciddiyetine önem veriyor; beklentilerinizden ve sağlığınızdan ödün vermiyoruz. medwelt.com.tr uzman kadrosu olarak en seçkin markaların ürünlerini sizlere markaların kendi garanti kapsamında en kısa zaman dilimi içerisinde ulaştırıyoruz. 

Zengin Ürün Yelpazesi

İhtiyacınız olan ürünler farklı marka ve model seçenekleri ile birlikte medwelt.com.tr adresinde. 3.000'den fazla ürün çeşidi, 20'den fazla marka ve 100'e yakın kategorisi bulunan medwelt.com.tr üzerinden evde bakımı ile ilgilendiğiniz hastalarınızın ihtiyaçlarının yanı sıra hastanelerde kullanılan tıbbi pek çok cihaza ulaşabilirsiniz.